Reval Folgi vabatahtlikud ja sõbrad 1. hooaja lõpetamisel. 2018. aasta mais.

Ootame Reval Folgi  meeskonda eheda pärimusmuusika austajaid, kelle südameasjaks on  muusikaelu edendamine ja soov sellesse panustada. Reval Folgi vabatahtlikuks ootame kõiki alates 18. eluaastast. Eriti oleme huvitatud liikmetest, kes saaksid meie ettevõtmisesse terve hooaja vältel panustada. Abikäsi on vaja saaliteeninduses, piletimüügis ja paljus muus ettevalmistavas, korralduslikus pooles.

KONTAKT

Kui Sul on huvi abistada Reval Folgi kontsertidel vabatahtlikuna, siis kirjuta meile aadressil info@revalfolk.ee, mida Sa hästi oskad ning millega oleksid valmis panustama. Kirjas anna palun kindlasti teada oma vanus ja kontaktandmed (telefoninumber, emaili aadress).

MEIE TÄNU VABATAHTLIKELE

Me kõik oleme erinevad ja erilised oma teadmiste ja oskuste poolest. Üheskoos saame jagada oma teadmisi ja õppida üksteiselt, suurendada ühtekuuluvustunnet ning koostöö- ja sotsiaalvõrgustikku.

Tasuks Sulle oma aja ja pühendumise eest folgi edendamisel saad imelisi ja kordumatuid kontserdielamusi. Kontserdile saad endaga kaasa kutsuda veel ühe hea sõbra, kellega ühist kontserdielamust jagada ja meenutada. Kui sõpru, kellele tahaks kontserdirõõmu pakkuda on rohkemgi, siis kuni viiele sõbrale on võimalik pakkuda sõbrahinnaga pileteid. Loomulikult kuulub vabatahtlikele korraldajate poolt siiras austus ja tänutunne.

Ent kõige olulisem on sisemine soov ja rõõm, rõõm koostegemisest ja koosolemisest.

Kui Sul tekkis mõtteid ja soovid lisainfot, küsi julgelt!

Ootame Sind väga oma vabatahtlike ringi! Rõõmsa kohtumiseni!