Siin on inimesed, kes tunnevad kutset teha Reval Folki:

Tuulikki Bartosik – visionäär ja käivitaja (tuulikki@revalfolk.ee)

Olen muusik, lugudelooja ja produtsent, kellele meeldib teha tööd inimestega ja inimestele. Algataja ja visionäärina ei ole ma kartnud ellu viia oma pöörasemaidki ideid ning usun, et selline kohati lapsik julgus hoiab vaimu värske ja tundlad trajektooril.
Toetan perega koos kasvamist ja laste loomulikku kaasamist nii elus kui pedagoogilises tegevuses. Hindan hetkes olemist ning naudin tulemusest enam asjade kulgu. Usun, et oma juuri ja päritolu au sees hoides viime edasi perepärimust ning anname lastele kuulumise tunde. Inimene võib ka üksi olla tugev, kuid suured asjad sünnivad ikka ühises hingamises. Nii ka Reval Folk.
www.tuulikkibartosik.com

Kadri Allikmäe – kontserdisarja algataja ja korraldaja (kadri@revalfolk.ee) +372 5374 7704

Olen iseenda ja maailma muutja. Naudin selles osalemise mängu ja maagiat. Soovin, et ilmaelu saaks paremaks, et kõigele elavale jätkuks rohkem tähelepanu ja inimkond liiguks enam-vähem õiges suunas. Näen kodanikuaktivisti, õpetaja ja emana, et pärimusmuusika ja sellest innustatud autorilooming aitavad inimesed Eestis taas kokku tuua, hinges liita – praeguse aja maailmas on seda väga vaja. Reval Folk tuletab meelde, mis tegelikult oluline.

Katariin Raska – EMTA pärimusmuusika eriala eestvedaja (katariin@revalfolk.ee)

Pärimusmuusika ja kultuur on mind inimese ning muusikuna palju mõjutanud. Suunanud mind sinna, kus hetkel olen. EMTA Pärimusmuusika eriala juhina näen Reval Folki kui üht traditsioonilise muusika ning kultuuri levitajat ja hoidjat. Kindel pind meie tudengite jalge all, mis pakub neile erinevaid erialaseid võimalusi. Olgu selleks siis kontsertide andmine, korraldamine, millestki suurest osasaamine, kooliväline platvorm õppimiseks vms.

Liia Ringo – vabatahtlik (liia@revalfolk.ee)

Harrastusmuusikuna olen endiselt veel avastamas, kui mitmekesine on muusikamaailm. Soovin, et läbi Reval Folgi saaksid pealinlasedki tundma õppida erinevate interpreetide väljendusvahendeid ja helikeelt, et leida enese jaoks just see oma.

Sänni Noormets – lavakorraldaja (sanni@revalfolk.ee)

Eks see on ikka nii, et seal, kus viibid, oma jälje jätad. Soovin panustada Reval Folk sarjale kui tänaseks päevaks kujunenud ja kõige südamelähedasemale muusikažanrile. Olles ise artist, on minu jaoks väga tähtis, et kõik, mis toimub laval, sujuks ning oleks esinejale eelkõige meeldiv koht.

Okeiko – visuaal

Olen joonistanud terve elu. Teen ka pilte ja loon visuaale bändidele, teen seinamaale ja siiditrükki. Ühel hetkel said minu fotod ja joonistused ühiseks maailmaks.
Soovin väljendada mõnusat helguse tunnet ja väljendan seda igal võimalikul moel. Kuigi igapäevaelus tuleb palju infot, mis on suisa negatiivne, olen otsustanud, et ma ei hakka seda kunstlikult juurde looma, isegi mitte paberil, vaid loon paberile maailma, kus ma ise olla tahaksin. Keskendun helguse tundele ja lasen füüsikalisel reaalsusel selle järgi vormuda. Soovin läbi selle tuletada inimestele meelde, et ainuüksi nende olemasolemine on rõõm.
Okeiko Facebookis

Günter Kits – veebimeister

Triin Tamm – raamatupidamine

Numbrite süsteem ja MTÜ Reval Folk raamatupidamine

Kai Kiiv (EMTA) – välissuhted

Mare Albri – pildistamine ja filmimine

Tõnis Tamme – logistika ja kohapealne piletimüük

 

 

Ivo Eggi – fotod
Andres Reinart – film ja video
Tanel Viilup – abi plakatitega
Lauri Lest – abi lavatehnikaga, IT
Robyn Laider – ingliskeelsete tekstide toimetaja
Eliisabeth Laul – lavajuhi abi
Nora Roosimölder – tõlkija
Karin Peedo – lastetoa juht
Tuuli Reinsoo – lastetoa vabatahtlik
Kairi Kaia Truusa ja Imre Lipp – Kohvikupere