Siin on inimesed, kes tunnevad kutset teha Reval Folki:

Tuulikki Bartosik – visionäär ja käivitaja (tuulikki@revalfolk.ee)

Olen muusik, lugudelooja ja produtsent, kellele meeldib teha tööd inimestega ja inimestele. Algataja ja visionäärina ei ole ma kartnud ellu viia oma pöörasemaidki ideid ning usun, et selline kohati lapsik julgus hoiab vaimu värske ja tundlad trajektooril.
Toetan perega koos kasvamist ja laste loomulikku kaasamist nii elus kui pedagoogilises tegevuses. Hindan hetkes olemist ning naudin tulemusest enam asjade kulgu. Usun, et oma juuri ja päritolu au sees hoides viime edasi perepärimust ning anname lastele kuulumise tunde. Inimene võib ka üksi olla tugev, kuid suured asjad sünnivad ikka ühises hingamises. Nii ka Reval Folk.
www.tuulikkibartosik.com

Kadri Allikmäe – kontserdisarja algataja ja korraldaja (kadri@revalfolk.ee) +372 5374 7704

Olen täiesti tavaline folgifänn, kes tundis, et minu kodulinn Tallinnas on pärimuskultuurile ja muusikale rohkem hoidjaid ja kandjaid vaja. Minu jaoks on seni olnud Reval Folgi juures kõige ilusam nende kohtumiste ehedus ja vahetus – on saanud naerda, vahest on poetatud mõni pisargi. Aga mis peamine: mulle on tulnud meelde, kui oluline on see, et inimesed saaksid olla koos, kuulata lugusid ja laule inimeseks olemisest. Siis tekib aken iseenda hinge ja vahest ka sild teiste inimesteni.  Loodan väga, et elu Eestis ja ka planeedil Maa läheks inimese- ja keskkonnasõbralikumaks ja annan siinkohal oma tagasihoidliku panuse.

Katariin Raska – EMTA pärimusmuusika eriala eestvedaja (katariin@revalfolk.ee)

Pärimusmuusika ja kultuur on mind inimese ning muusikuna palju mõjutanud. Suunanud mind sinna, kus hetkel olen. EMTA Pärimusmuusika eriala juhina näen Reval Folki kui üht traditsioonilise muusika ning kultuuri levitajat ja hoidjat. Kindel pind meie tudengite jalge all, mis pakub neile erinevaid erialaseid võimalusi. Olgu selleks siis kontsertide andmine, korraldamine, millestki suurest osasaamine, kooliväline platvorm õppimiseks vms.

Liia Ringo – Reval Etno 2018 projektijuht (liia@revalfolk.ee)

Harrastusmuusikuna olen endiselt veel avastamas, kui mitmekesine on muusikamaailm. Soovin, et läbi Reval Folgi saaksid pealinlasedki tundma õppida erinevate interpreetide väljendusvahendeid ja helikeelt, et leida enese jaoks just see oma.

Sänni Noormets – lavakorraldaja (sanni@revalfolk.ee)

Eks see on ikka nii, et seal, kus viibid, sinna oma jälje jätad. Soovin panustada Reval Folk kontserdisarja, kuna see on tänaseks päevaks kujunenud minu kõige südamelähedasemaks muusikažanriks. Olles ise artist, pean oluliseks, et laval kõik sujuks. Soovin, et Reval Folgi laval tunneksid esinejad end hästi.

Karolin Vetevoog – sotsiaalmeedia turundaja (karolin@revalfolk.ee)

Reval Folk sari pakub mulle võimalust panustada Tallinna folgielu arengusse, luues samal ajal väljakutseid ka iseendale. Pärimusmuusika tudengina hindan väga seda kontserdisarja, sest see on esmaseks innustuseks just noortele tulevastele muusikutele.

 

 

 

Okeiko – visuaal

Olen joonistanud terve elu. Teen ka pilte ja loon visuaale bändidele, teen seinamaale ja siiditrükki. Ühel hetkel said minu fotod ja joonistused ühiseks maailmaks.
Soovin väljendada mõnusat helguse tunnet ja väljendan seda igal võimalikul moel. Kuigi igapäevaelus tuleb palju infot, mis on suisa negatiivne, olen otsustanud, et ma ei hakka seda kunstlikult juurde looma, isegi mitte paberil, vaid loon paberile maailma, kus ma ise olla tahaksin. Keskendun helguse tundele ja lasen füüsikalisel reaalsusel selle järgi vormuda. Soovin läbi selle tuletada inimestele meelde, et ainuüksi nende olemasolemine on rõõm.
Okeiko Facebookis

Margit Kaljuma – vabatahtlike koordinaator (margit@revalfolk.ee)

 

 

 

Maarja Sarv – eestikeelsete tekstide toimetaja

Minu jaoks on pärimus-, rahva- ja folkmuusika kodune maastik. Mulle meeldib, kui muusika on loomulik, inimesele omane ja just sellisena tahan näha ka selle valdkonna sündmusi. Muusika ja inimsuhted peavad võimaldama vabadust. Samas vabadus saab sündida seal, kus on juba kultuuripinnas. Seetõttu tahangi panustada Reval Folgi kasvamisse, et minu meelest see ettevõtmine kannab nimetatud väärtuseid. Loomulik muusika on elus ja loomulikud inimesed on kaunid.

 

Robyn Laider – ingliskeelsete tekstide toimetaja

Olen eesti-kanadalane, kirjanik ja toimetaja. Olen Eestis elanud viimased kolm aastat, sest tahan lähemalt oma juuri tundma õppida. Leian, et “juured” on oma olemuselt seotud rahvamuusikaga, eriti Eesti rahvamuusikaga. Niisiis liitusin Reval Folgiga kuna sisetunne ütleb, et see on Eestile ja rahvamuusikale väga tähtis, ning loodan, et see jõuab ka laiema publikuni. Lähemalt Robynist SIIN

 

 

Nora Roosimölder – eesti-inglise-eesti tõlk

Olen antropoloogiatudeng, seikleja ja avastaja. Mulle meeldib olla keset loomist ja loodust-loodut, eriti, kui tegu on millegi nii eheda ja siiraga kui seda on Reval Folk. Selletõttu liitusingi Reval Folk tiimiga, et olla osa millestki suuremast ja püüelda ühise hea eesmärgi poole, aidata kaasa, et tuuainimesteni kontsertikogemus, mida nad niipea ei unusta.

 

 

 

Noel Seguna – Veebiadministraator

Noel on pärit Maltalt, ta aitab Reval Folgi veebi administreerimisega. Oma igapäevaelus töötab ta turisminduses. Ise kirjeldab Noel end nii: „Olen folgientusiast. Mulle meeldib pärimusmuusikat kuulata, vaadata ja mõnikord selle saatel ka tantsida.
Varem mängisin Malta (iż-żaqq) ja Great Highlander torupille. Reval Folk on andnud mulle võimaluse kohtuda Tallinna folgikogukonnaga,
tutvuda kohtadega, kus seda muusikat mängitakse ja anda midagi tagasi imelisele Eestimaale.”

 

Eva Väljaots – Tartu Kandlefestivali kontserdi projektijuht

 

 

Renate Urba – piletimüük ja külalised

Käisin eelmisel aastal peaegu kõigil Reval Folgi kontsertidel. Mulle meeldisid nad kõik! Ma arvan, et see oleks väga vahva kui Reval Folk veel kaua jätkaks. On tore, kui saan vabatahtlikuna oma panuse anda väärt algatuse jätkumiseks. Ühistegevustes ja koosminekus peitub suur varandus!

Oliver Kõrre – Lastetoa eestvedaja

Pärimusmuusika juurde jõudsin lapsepõlves, kodus kasvades, kui minu isa kodus pilli harjutas. Tegutsesin aktiivse rahvamuusikuna (2008-2010) kuid peale liiklusõnnetust ja sellele järgnenud pikka taastumisperioodi ja eneseotsinguid, leidsin oma tõelise elukutse pedagoogikas. Täna  töötan ma Suitsupääsupesa lasteaias rahvamuusika ringi juhendajana. Lastega mängime erinevaid laulumänge, laulame, õpime tantse ja meisterdame pille. Mängin ise kitarri, mandoliini, basskitarri, väikekannelt, karmoškat, löökpille ja laulan. Kõike seda olen ise õppinud.
Tark laps on see, kes julgeb küsida ja oma arvamust väljendada, sest kui on vajadus – leia lahendus!

Kairi Kaia Truusa – kohviku perenaine

Kairi Kaia on uskumatu naine! Tavaliselt töötab ta kohas nimega “Koht” (Laial tänaval).

Imre Lipp – kohviku peremees

Imre on Reval Folgi kontsertide ajal toimiva kohviku peremees. Muul ajal on ta tegev lõbusate nimedega kohtades, nagu Koht, Vares ja peagi avatav Rebane. Enda kohta ütleb ta: „Parajalt paks mees oma parimates aastates. Panustan Reval Folki, sest vahvate inimestega on alati tore koos aega viita.”

Tõnis Tamme – logistika ja kohapealne piletimüük

Armastan muusikat, armastan selle kõla ja eriti folkmuusika sügavat sisu. Mängin ise torupilli ja mulle meeldib, kuidas läbi selle olen terve keha ja hingega muusikast haaratud. Tunnen, et saan aidata kaasa Tallinna folgipesa loomisel.

Mikk Kündre – abiline saalis

Õppisin muusikat põhikoolis ja keskkoolis. Minu lemmikaineteks on siiski psühholoogia ja filosoofia. Muusikaga tegelemine on minu jaoks puhkus ja mulle meeldib veeta aega heas seltskonnas. See ongi peamine põhjus, miks ma Reval Folgi vabatahtlikuks hakkasin. Lisaks musitseerimisele ja heliloomisele tegelen ka helisalvestusega.

Karmen Juhkam – abi plakatitega

Tallinn on küll üldiselt mitmekesine linn ning pakub palju erinevat kõigile, kuid kontsertide mõttes olen folgist ja pärimustundest siin alati puudust tundnud. Reval Folk on selles osas väga tänuväärne üritus ning hea meel on aidata kaasa pärimusmuusika levikule pealinnas.

Susanna Mett – abi plakatitega

Pärimusmuusika on mulle võrdlemisi lühikese ajaga sügavale südamesse tunginud ning haaran kinni igast võimalusest folgiüritustel käia. Reval Folk tõstab tänuväärselt Tallinna folgikontsertide kontsentratsiooni ning aitab pidevat folginälga leevendada.

Karin Peedo – vabatahtlik

Mulle meeldib see idee, et Tallinnal on oma kindla ajavahemiku tagant toimuv folgisündmus, koht (Vanalinna Muusikamaja) on supermõnus ja hubane ning inimesed, kes panustavad, väga toredad.

Tuuli Reinsoo – vabatahtlik

Mulle meeldib olla alguste juures ja hüpata oma rutiinist välja. Millega saan kasulik olla? See on mõnikord üllatus isegi mulle endale.

Jaak Johanson ja Krista Citra Joonas – Vanalinna Muusikamaja peremees ja perenaine
Leanne Barbo – sõprussidemed Tallinna Tantsuklubiga
Ivo Eggi – fotod
Andres Reinart – film ja video
Lauri Lest – abi lavatehnikaga, IT
Kätlin Teel Korjas – vabatahtlik