Siin on inimesed, kes tunnevad kutset teha Reval Folki:

Tuulikki Bartosik – visionäär ja käivitaja (tuulikki@revalfolk.ee)

Olen muusik, lugudelooja ja produtsent, kellele meeldib teha tööd inimestega ja inimestele. Algataja ja visionäärina ei ole ma kartnud ellu viia oma pöörasemaidki ideid ning usun, et selline kohati lapsik julgus hoiab vaimu värske ja tundlad trajektooril.
Toetan perega koos kasvamist ja laste loomulikku kaasamist nii elus kui pedagoogilises tegevuses. Hindan hetkes olemist ning naudin tulemusest enam asjade kulgu. Usun, et oma juuri ja päritolu au sees hoides viime edasi perepärimust ning anname lastele kuulumise tunde. Inimene võib ka üksi olla tugev, kuid suured asjad sünnivad ikka ühises hingamises. Nii ka Reval Folk.
www.tuulikkibartosik.com

 
Kadri Allikmäe – kontserdisarja algataja ja korraldaja (kadri@revalfolk.ee) +372 5374 7704

Olen täiesti tavaline folgifänn, kes tundis, et minu kodulinn Tallinnas on pärimuskultuurile ja muusikale rohkem hoidjaid ja kandjaid vaja. Minu jaoks on seni olnud Reval Folgi juures kõige ilusam nende kohtumiste ehedus ja vahetus – on saanud naerda, vahest on poetatud mõni pisargi. Aga mis peamine: mulle on tulnud meelde, kui oluline on see, et inimesed saaksid olla koos, kuulata lugusid ja laule inimeseks olemisest. Siis tekib aken iseenda hinge ja vahest ka sild teiste inimesteni.  Loodan väga, et elu Eestis ja ka planeedil Maa läheks inimese- ja keskkonnasõbralikumaks ja annan siinkohal oma tagasihoidliku panuse.

 
Katariin Raska – EMTA pärimusmuusika eriala eestvedaja (katariin@revalfolk.ee)

Pärimusmuusika ja kultuur on mind inimese ning muusikuna palju mõjutanud. Suunanud mind sinna, kus hetkel olen. EMTA Pärimusmuusika eriala juhina näen Reval Folki kui üht traditsioonilise muusika ning kultuuri levitajat ja hoidjat. Kindel pind meie tudengite jalge all, mis pakub neile erinevaid erialaseid võimalusi. Olgu selleks siis kontsertide andmine, korraldamine, millestki suurest osasaamine, kooliväline platvorm õppimiseks vms.

 
Helen Uustalu – lavamanager

Muusika ja tants on minu elus väga olulisel kohal. Rahvatantsijana pean ennast ka ise Eesti pärimuskultuuri hoidjaks ja edasikandjaks. Mul on lihtsalt suur rõõm osaleda oma kallite sõprade projektides, mis püüavad maailma natuke paremaks ja hubasemaks muuta.

 
Karolin Vetevoog – sotsiaalmeedia turundaja (karolin@revalfolk.ee)

Reval Folk sari pakub mulle võimalust panustada Tallinna folgielu arengusse, luues samal ajal väljakutseid ka iseendale. Pärimusmuusika tudengina hindan väga seda kontserdisarja, sest see on esmaseks innustuseks just noortele tulevastele muusikutele.

 
Okeiko – visuaal

Olen joonistanud terve elu. Teen ka pilte ja loon visuaale bändidele, teen seinamaale ja siiditrükki. Ühel hetkel said minu fotod ja joonistused ühiseks maailmaks.
Soovin väljendada mõnusat helguse tunnet ja väljendan seda igal võimalikul moel. Kuigi igapäevaelus tuleb palju infot, mis on suisa negatiivne, olen otsustanud, et ma ei hakka seda kunstlikult juurde looma, isegi mitte paberil, vaid loon paberile maailma, kus ma ise olla tahaksin. Keskendun helguse tundele ja lasen füüsikalisel reaalsusel selle järgi vormuda. Soovin läbi selle tuletada inimestele meelde, et ainuüksi nende olemasolemine on rõõm.
Okeiko Facebookis

 
Margit Kaljuma – vabatahtlike koordinaator (margit@revalfolk.ee)

Minu tee Reval Folgi meeskonda tekkis huvist ja soovist kogeda ja avastada enda jaoks midagi uut. Üsna Reval Folgi kujunemise alguses kohtusin ühise tuttava kaudu ühe Reval Folgi algatajaliikmega. Mul on väga hea meel, et olen siia meeskonda sattunud. Vabatahtlikuks olemine on andnud võimaluse saada uusi tuttavaid ja kogemusi ning võimaluse ideid jagada ja protsessis kaasa rääkida. On tõeliselt hea tõdeda, et folkmuusikat on võimalik kuulata ka külmal ajal, kodulinnas, Tallinna Vanalinnas.

 
Maarja Sarv – eestikeelsete tekstide toimetaja

Minu jaoks on pärimus-, rahva- ja folkmuusika kodune maastik. Mulle meeldib, kui muusika on loomulik, inimesele omane ja just sellisena tahan näha ka selle valdkonna sündmusi. Muusika ja inimsuhted peavad võimaldama vabadust. Samas vabadus saab sündida seal, kus on juba kultuuripinnas. Seetõttu tahangi panustada Reval Folgi kasvamisse, et minu meelest see ettevõtmine kannab nimetatud väärtuseid. Loomulik muusika on elus ja loomulikud inimesed on kaunid.

 
Robyn Laider – ingliskeelsete tekstide toimetaja

Olen eesti-kanadalane, kirjanik ja toimetaja. Olen Eestis elanud viimased kolm aastat, sest tahan lähemalt oma juuri tundma õppida. Leian, et “juured” on oma olemuselt seotud rahvamuusikaga, eriti Eesti rahvamuusikaga. Niisiis liitusin Reval Folgiga kuna sisetunne ütleb, et see on Eestile ja rahvamuusikale väga tähtis, ning loodan, et see jõuab ka laiema publikuni. Lähemalt Robynist SIIN

 
Eva Väljaots – Tartu Kandlefestivali kontserdi projektijuht
 
Renate Urba – piletimüük ja külalised

Käisin eelmisel aastal peaegu kõigil Reval Folgi kontsertidel. Mulle meeldisid nad kõik! Ma arvan, et see oleks väga vahva kui Reval Folk veel kaua jätkaks. On tore, kui saan vabatahtlikuna oma panuse anda väärt algatuse jätkumiseks. Ühistegevustes ja koosminekus peitub suur varandus!

 
Oliver Kõrre – Lastetoa eestvedaja

Pärimusmuusika juurde jõudsin lapsepõlves, kodus kasvades, kui minu isa kodus pilli harjutas. Tegutsesin aktiivse rahvamuusikuna (2008-2010) kuid peale liiklusõnnetust ja sellele järgnenud pikka taastumisperioodi ja eneseotsinguid, leidsin oma tõelise elukutse pedagoogikas. Täna  töötan ma Suitsupääsupesa lasteaias rahvamuusika ringi juhendajana. Lastega mängime erinevaid laulumänge, laulame, õpime tantse ja meisterdame pille. Mängin ise kitarri, mandoliini, basskitarri, väikekannelt, karmoškat, löökpille ja laulan. Kõike seda olen ise õppinud.
Tark laps on see, kes julgeb küsida ja oma arvamust väljendada, sest kui on vajadus – leia lahendus!

 
Kairi Kaia Truusa – kohviku perenaine

Kairi Kaia on uskumatu naine! Tavaliselt töötab ta kohas nimega “Koht” (Laial tänaval).

 
Imre Lipp – kohviku peremees

Imre on Reval Folgi kontsertide ajal toimiva kohviku peremees. Muul ajal on ta tegev lõbusate nimedega kohtades, nagu Koht, Vares ja peagi avatav Rebane. Enda kohta ütleb ta: „Parajalt paks mees oma parimates aastates. Panustan Reval Folki, sest vahvate inimestega on alati tore koos aega viita.”

 
Mikk Kündre – abiline saalis

Õppisin muusikat põhikoolis ja keskkoolis. Minu lemmikaineteks on siiski psühholoogia ja filosoofia. Muusikaga tegelemine on minu jaoks puhkus ja mulle meeldib veeta aega heas seltskonnas. See ongi peamine põhjus, miks ma Reval Folgi vabatahtlikuks hakkasin. Lisaks musitseerimisele ja heliloomisele tegelen ka helisalvestusega.

 
Karmen Juhkam – abi plakatitega

Tallinn on küll üldiselt mitmekesine linn ning pakub palju erinevat kõigile, kuid kontsertide mõttes olen folgist ja pärimustundest siin alati puudust tundnud. Reval Folk on selles osas väga tänuväärne üritus ning hea meel on aidata kaasa pärimusmuusika levikule pealinnas.

 
Susanna Mett – abi plakatitega

Pärimusmuusika on mulle võrdlemisi lühikese ajaga sügavale südamesse tunginud ning haaran kinni igast võimalusest folgiüritustel käia. Reval Folk tõstab tänuväärselt Tallinna folgikontsertide kontsentratsiooni ning aitab pidevat folginälga leevendada.

 
Tuuli Reinsoo – vabatahtlik

Mulle meeldib olla alguste juures ja hüpata oma rutiinist välja. Millega saan kasulik olla? See on mõnikord üllatus isegi mulle endale.

 
Diederik Timmermans – lava ja saal
Ivo Eggi – fotod
Andres Reinart – film ja video
Lauri Lest – abi lavatehnikaga, IT
Kätlin Teel Korjas – vabatahtlik
Jaak Johanson ja Krista Citra Joonas – Vanalinna Muusikamaja peremees ja perenaine
Leanne Barbo – sõprussidemed Tallinna Tantsuklubiga
Täname veel kõiki teisigi, kes on Reval Folgi tiimi panustanud: Noel Seguna (Malta), Pille Olde, Liia Ringo, Sänni Noormets, Tõnis Tamme, René Saimre, Jürgen-Kristoffer Korstnik, Lauri Lest, Karin Peedo, Noel Seguna, Nora Roosimölder, Eliisabeth Laul, Sven Tuppits.