Tegijad

Tuulikki Bartosik –  laagri juht, akordionimuusika uuendaja, pikaajaliste rahvusvaheliste kogemustega pedagoog ja muusik, kes on saanud muusiku ja pedagoogi magistrikraadi Sibeliuse Akadeemia rahvamuusikaosakonnas ning bakalaureusekraadi rootsi rahvamuusikas Stockholmi Kuninglikus Muusikakõrgkoolis. Tuulikkil on klassikalise muusika taust, muusikakõrgkoolide eel lõpetas ta Georg Otsa nim.Tallinna muusikakooli akordionimängijana, mõnda aega õppis ka Viljandi Kultuuriakadeemias rahvamuusikat. Ta on tublisti populaarsust kogunud Eesti ETNO laagri asutaja ja pikaajaline juht ning juhendaja koos Krista Sildojaga, samuti Eesti Laste ETNO idee autor ja kahe esimese Laste ETNO laagri juht. Tuulikki jaoks on tähtis et tänapäeva muutuvas maailmas säiliks põlvkondadevaheline side, peretraditsioonid kanduksid edasi ning et me julgeksime oma ellu lasta ka teiste kultuuride mõjutusi, kaotamata enda identiteeti. Tuulikki juured on Rõuges, kus tema vanaema ja sugulased on olnud muusikavaldkonnas tegevad ning loogilise jätkuna toimub tema juhitud laager samas kohas. Rohkem infot Tuulikki kohta: www.tuulikkibartosik.com

Liia Ringolaagri juhiabi ja projektijuht. Liia jaoks võib kõik olla muusika. Ta on õppinud flööti ja puhkpilliorkestrite juhtimist ning kommunikatsiooni Tallinna Ûlikoolis, põikena õppinud muusikat Norras, Seljordi Rahvaülikoolis ning on momendil lõpetamas EMTA/ TÜVKA muusikapedagoogika ühisõppekava pilliõpetaja suunal. Liia ütleb enda kohta: “Olen otsimas teid ja “tööriistu”, millega saan kaasa aidata nii juhendaja kui ka asjaajajana et muusika jõuaks tõesti igaüheni sõltumata tema musikaalsusest, east, isikupärast, taustast ja varasematest kogemustest ning just sellises keeles, mis seda indiviidi kõnetab. Pillimäng on eluviis ja ühegi pilli õppimiseks pole kunagi liiga hilja või musikaalsust vajaka, kui õppijal endal olemas on huvi.”

Laager toimub koostöös MTÜ-ga Reval Folk. Vabatahtlikest entusiastidest meeskonna eestvedamisel korraldab MTÜ Reval Folk alates 2017. a novembrist Tallinnas ning ka mujal Eestis sügisest kevadeni pärimusmuusika ja sellest inspireeritud autoriloominguga kontserte nii eesti kui ka välismaa artistidega. Tihedat koostööd teevad kontsertsarja eestvedajad ka Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia pärimusmuusika eriala eestvedajatega.
Reval Folk kontserdisarjast ja eesootavatest kontsertidest saad lisa lugeda SIIN või #RevalFolk Facebook´i vahendusel.

SaveSave

SaveSave